Hakkımızda

OTOMOTİVTURKEY, OTO YEDEK PARÇA & AFTERMARKET - TOPTAN ve PERAKENDE KATALOĞU' nun yayımcısı ve yayın hakları sahibi, SEKTÖREL TANITIM GRUBU REK. ve TİC. LTD. ŞTİ.'dir. 30 yıllık yayıncılık tecrübesi ve geçmişi olan şirket hakkında detaylı bilgilere http://www.sektorel.com/icerikler/hakkimizda linkinden ulaşılabilir.

OTOMOTİVTURKEY, OTO YEDEK PARÇA & AFTERMARKET - TOPTAN ve PERAKENDE KATALOĞU' nun eski adı TURKISH AUTOMOTIVE Suppliers Aftermarket Magazine'dir. Geçmiş sayıları
http://www.sektorel.com/e-dergi/turkish-automotive-suppliers-magazine-tum-sayilari-61/
linkinden ulaşılabilir.

OTOMOTİVTURKEY, OTO YEDEK PARÇA & AFTERMARKET - TOPTAN ve PERAKENDE KATALOĞU,  yeni isim ve formatla önce internet ortamında yayına başladı ve şu anda da
6 ayda bir basılı yayın reklam KATALOĞU olarak her iki alanda devam edecektir.
Yılda 2 kez Türkçe yayınlanacaktır. Kargo dağıtımının yanısıra bazı büyük yurt içi-yurt dışı fuarlarda da dağıtılacaktır. 

OTOMOTİVTURKEY, WEB PORTALI olarak çeşitli proje ve yatırım haberlerinin yanı sıra şirketlerin ürün haberi, röportaj ve proje-yatırım çalışmaları da yer almaktadır. Reklam verenlere, röportaj-haber çalışmaları ücretsizdir, reklam ve haber çalışması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Otomotiv, ticari araçlar, tarım makinaları vb. sektörlerde; üretici, ithalatçı veya ihracatçı firmaysanız, ayrıca toptan ve/veya perakende yedek parça  satıyorsanız www.otomotivturkey.com FİRMA REHBERİ'nde yer almalısınız. 1 word sayfası Türkçe  firma tanıtım yazısı, (ne zaman nerede kuruldu, şu andaki üretim kapasitesi, faaliyetleriniz, ürün yelpazesi, vb. logonuz (230 x130 pixel olmalı) ve 4 ürün resmi (yatay olmalı), yetkili adı, iletişim bilgilerini (açık adres, web, mail, tel, fax) rehber@otomotivturkey.com mail adresine gönderebilirsiniz. 

NOT:  (Yayımcımız, SEKTÖREL TANITIM GRUBU REK. ve TİC. LTD. ŞTİ.  gönderilen yazı ve materyalleri yayınlayıp, yayınlamama konusunda serbestir/hakkına sahiptir.)

Top