YEDEK PARÇA & ŞİRKET - ÜRÜN

Seger Korna, Yeni Ürünlerini Automechanika İstanbul’da Sergiliyor

1491404227_21GK_B__Y__K_GER___V__TES_KORNA_RESM__

Haber Tarihi: 06.04.2017

Korna tasarımı, üretimi ve satışında Türkiye lideri olan Seger, 6-9 Nisan 2017 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen Automechanika İstanbul 2017 Türkiye Fuarı’nda. Otomotiv endüstrisini bir araya getiren fuarda Seger, yeni ürünleri ve yeni projeleri hakkında ziyaretçilerine bilgiler verecek. 

Bugün ülkemizde ve dünyada önemli araç üreticileri ile yaptığı anlaşmalarla elektrikli ve havalı korna üretiminde bir dünya markası haline gelen Seger, İstanbul’da otomotiv endüstrisini bir araya getiren Automechanika İstanbul 2017 Türkiye Fuarı’nda ziyaretçileriyle buluşuyor. Seger, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 8 No’lu Hol, C 140 numarada bulunan standında yeni ürünlerini tanıtacak. 

Seger Satış ve Pazarlama Müdürü Cüneyt Coşkun, sektörün buluşması, yeniliklerin ve yeni ürünlerin tanıtımı açısından fuarın çok önemli olduğunu belirterek “Automechanika İstanbul, her yıl otomotiv endüstrisinin yanı sıra otomotiv yan sanayi aktörlerini bir araya getiriyor, bu nedenle fuar çok önemli bir buluşma noktası. Seger olarak bu yıl da Automechanika İstanbul’da yeni ürünlerimizi tanıtma imkânı bulacağız. Hedefimiz Güney Amerika’dan Rusya’ya, Ortadoğu’dan Uzakdoğu’ya kadar OEM ve yenileme pazarında söz sahibi olan global bir marka olmak. Bu nedenle dünya çapında otomotiv sektörünün temsilcilerinin yer aldığı tüm fuarlara katılıyoruz” diye konuştu. 

Seger’in yeni kornaları ziyaretçilerle buluşacak

Ekim 2017'den sonra üretilip Türkiye'de satışa sunulan tüm ağır vasıta ve iş makinelerinde zorunlu olacak geri vites kornası uygulaması için, Seger 21GK kodlu yeni ürününün lansmanını fuarda yapacak. Binek araçlar, hafif ticari araçlar, ağır vasıta ve iş makinaları için özel olarak üretilen ve olası kazaların önlenmesinde etkili olan geri vites kornaları hakkında bilgi almak isteyen ziyaretçiler Seger’in standında sorularına cevap bulabilecek. Yekpare plastik bir gövde ve plastik borularıyla hafif ve kompakt bir yapı sunan 3 borulu yeni kornalar da Seger’in fuarda tanıtacağı diğer yeni ürünleri arasında yer alıyor. 

Avrupa’nın 1 numaralı otomotiv endüstrisi ve satış sonrası etkinliği olan fuar, bölgedeki tüm otomotiv üretim ve onarım profesyonellerini bir araya getirecek aynı zamanda da KOBİ'lere pazara giriş imkanı sağlayacak. Türk ve Avrupa endüstrilerini bir araya getiren fuarda geçtiğimiz yıl 41 ülkeden bin 282 katılımcı yer almış, 42 bin 781 ziyaretçi katılmıştı. Automechanika İstanbul, Türkiye için olduğu kadar çevre ülkeler için de önemli bir buluşma platformu haline geldi. 

Seger hakkında 

Hem üretimde hem de korna ticaretinde dünya çapında varlık gösteren yüzde 100 yerli sermayeli Seger Korna, bugün ülkemizde ve dünyada önemli araç üreticileri ile yaptığı anlaşmalarla elektrikli ve havalı korna üretiminde bir marka haline geldi. Seger; Renault, Isuzu, Audi, Honda, Mercedes-Benz, Volkswagen, Tesla, Nissan, Ford, Dacia, ağır vasıta ve iş makinalarında BMC, Karsan, JCB, Iveco, Temsa, Otokar, DAF, traktör ve tarım makinalarında Hattat, Çukurova, Erkunt, Hidromek, Tümosan, Türk Traktör, Taral, Bozok Traktör, Hars Traktör, motosiklet grubunda ise Indian Motorcyle, Bigdog, Victory, Polaris gibi dünya devlerinin kornalarını tedarik etmektedir. Seger, Amerika, Avrupa, Afrika ve Asya’da olmak üzere dünyada 70’in üzerinde ülkeye satış yapıyor.

 

 


Tüm YEDEK PARÇA & ŞİRKET - ÜRÜN haberleri için tıklayınız.
Top