YEDEK PARÇA & ŞİRKET - ÜRÜN

Schaeffler’den Otomotiv Bağımsız Yenileme Pazarı İçin Yeni Katalog

Schaefller_INA_Catalog_Wapu_Chain

Haber Tarihi: 28.07.2017

Schaeffler’den Otomotiv Bağımsız Yenileme Pazarı İçin Yeni Katalog

Schaeffler’in INA Zincirli Tahrik Bileşenleri ve INA Devir-daim Pompaları için hazırlanan 2017/2018 yedek parça kataloğu piyasada...
 

Schaeffler’in Otomotiv Bağımsız Yenileme Pazarı’na yönelik hazırladığı binek otomobiller ile hafif ticari araçlar için INA Zincirli Tahrik Bileşenleri ve Isı Yönetim Modülü içeren INA Devir-daim Pompalarının 350 sayfadan oluşan 2017/2018 yedek parça kataloğu piyasaya çıktı.

Schaeffler’in “INA Zincirli Tahrik Bileşenleri” kataloğunda, 60'dan fazla üreticiden araç tipleri için yaklaşık 540 ayrı ürün listeleniyor. 1997 ve 2017 yılları arasında imal edilen araç modellerine yönelik bu referans çalışma, zincir gergileri, kılavuz raylar, zincirler ve zincir dişlileri gibi bağımsız yedek parçaların yanı sıra, Schaeffler'in güvenilir ana tahrik sistemi onarımı için otomotiv bağımsız yenileme pazarına sunduğu INA Zincirli Tahrik Kitleri ürün yelpazesinin tamamını içeriyor. Katalog ayrıca uygun özel servis takımları hakkında da bilgi veriyor. 

Schaeffler'in yeni “INA Devir-daim Pompaları” kataloğunda ise 80'den fazla üreticinin araç tipleri için 630'dan fazla farklı uygulama hakkında bilgi bulunuyor. Bu katalog, hem mekanik, vakum kontrollü ve elektrikli devir-daim pompaları, hem de Schaeffler'in bağımsız yenileme pazarına INA markası altında sunduğu akıllı ısı yönetim modülünden oluşuyor. Katalogda yer alan ilave bilgiler arasında INA Devir-daim Pompalarının yüksek kalitesi hakkında daha detaylı açıklamalar da bulunuyor. Bu açıklamalara örnek olarak “Hayati bileşenler, özellikle de mekanik bilezikler için kullanılan sağlam ve aşınmaya dayanıklı malzemeler, INA Devir-daim Pompalarının yüksek sıcaklıklarda bile sızdırmasını önler” gösterilebilir. 

Net sayfa düzeni ve akıllı katalog yapısı sayesinde, distribütörler ve tamirhane çalışanları aradıkları yedek parça ve onarım çözümünü kolayca bulabilecekler. Katalogların yeni basımlarında, parçaların bulunmasını kolaylaştıran, araca özgü bilgiler de dâhil olmak üzere tip, model yılı ve ürün grubu için açıklayıcı semboller kullanılan etkileyici bir resimli sistem bulunuyor. Ayrıca tüm bilgiler İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca ve İspanyolca olmak üzere beş farklı dilde sunuluyor. 

Tamirhaneler, binek otomobiller ve hafif ticari araçlar için 2017/2018 “INA Zincirli Tahrik Bileşenleri” ve “INA Devir-daim Pompaları” katalogları Schaeffler Automotive Aftermarket yetkili distribütörlerinden edinilebilir. Bu arada eski araçlara özel parçalar veya Schaeffler'in tüm otomotiv yedek parça portföyü gibi ilave bilgiler, aftermarket uzmanlarının REPXPERT ( www.repxpert.com ) tamirhane portalında yer alan çevrim içi katalogda bulunabilir.

Schaeffler'in binek otomobiller ve hafif ticari araçlar için yeni “INA Zincirli Tahrik Bileşenleri” ve “INA Devir-daim Pompaları” katalogları, otomotiv bağımsız yenileme pazarı için 1.000'den fazla ürünü listeliyor.

 

Schaeffler hakkında;

Schaeffler Grubu, sunmuş olduğu yüksek kalite, üstün teknoloji ve güçlü yenilikçi yaklaşımı ile otomotiv ve endüstri için küresel çapta lider bir tedarikçi konumundadır. Schaeffler Grubu, birçok endüstriyel uygulamada kullanılan rulman ve lineer sistem çözümlerinin yanı sıra motor, şanzıman, şasi uygulamalarındaki yüksek hassasiyetli komponent ve sistemleri ile birlikte “Gelecek için Mobilite” konseptine çözüm odaklı büyük katkılar sağlamaktadır. 2016 yılında yaklaşık 13,3 milyar Euro’luk satış gerçekleştiren Schaeffler, dünya çapında 85.000’den fazla çalışanı ile Avrupa’nın en büyük aile şirketlerinden biridir. 50’den fazla ülkede bulunan yaklaşık 170 konumu ile üretim tesisleri, Ar & Ge merkezleri ve satış şirketlerinden oluşan dünya çapında bir ağa sahiptir.

 

Schaeffler, Türkiye’deki faaliyetlerine 1986 yılında kurulan INA Rulmanları Tic. Ltd. Şti. ve aynı yıl kurulan FAG Rulmanları Türkiye irtibat ofisi ile başlamıştır. 2001 yılında FAG’ın Schaeffler bünyesine katılımıyla iki firma faaliyetlerini ortak olarak sürdürmeye başlamış ve şirket ünvanı 11 Ekim 2016 tarihinde Schaeffler Turkey Endüstri ve Otomotiv Tic. Ltd. Şti. olarak değiştirilmiştir. Merkezi İstanbul’da bulunan firma, Schaeffler çatısı altındaki LuK, INA, FAG ve Ruville markaları ile Türkiye genelinde otomotiv ve endüstri sektörleri için kapsamlı bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Schaeffler’in Türkiye’deki öncelikli hedefleri arasında uzman çalışan kadrosu ile doğru teknolojileri sunarak mümkün olan en üst düzeydeki müşteri memnuniyetini sağlamak yer almaktadır.


Tüm YEDEK PARÇA & ŞİRKET - ÜRÜN haberleri için tıklayınız.
Top