YEDEK PARÇA & ŞİRKET - ÜRÜN

Anadolu Motor Yedek Parça Sektöründeki İddiasını Güçlendiriyor

anadolumotor-logo

Haber Tarihi: 06.12.2017

Türkiye’nin lider motor üretim ve dağıtım şirketi Anadolu Motor, yedek parça üretiminde büyümeyi planlıyor. 1965 yılından beri üretimini yaptığı markaların yanı sıra distribütörlüğünü üstlendiği ürünlerin yedek parça tedariğinde güvenilir bir kaynak olan Anadolu Motor, Landini Globe traktörlerinin yurt içinde üretimi ile pazardaki gücünü artırmayı hedefliyor.

Jeneratörden motopompa, traktörden çapa makinesine kadar geniş yelpazede ürün portföyüne sahip olan Anadolu Motor, yedek parça sektöründe de ANPA markasıyla pazarın en güçlü oyuncularından biri olmaya hazırlanıyor.

Anadolu Motor Yedek Parça Satış ve İhracat Müdürü Ferruh Biçer ; Anadolu Motor’un ANPA markasıyla yedek parça işinde de iddialı olduğunu söyledi. Halihazırda üretimini ve distribütörlüğünü üstlendikleri traktör, deniz motoru, motor, motopomp, jeneratör, çapa ve çim biçme makinelerinin yedek parçalarını yurdun dört bir yanına yaygın servis ağı üzerinden hızla ulaştırdıklarını belirten Biçer şöyle devam etti;

“Dünyanın yedek parça pazarındaki en büyük markalarıyla yaptığımız distribütörlük ve işbirliği anlaşmaları sayesinde portföyümüzde yer alsın ya da almasın traktör ve güç ürünlerine yönelik her türlü yedek parça ihtiyacını uygun fiyat ve tedarik garantisiyle karşılıyoruz. Önümüzdeki dönemde stok ve ürün çeşitliliğini arttırarak iş hacmimizi daha da büyüteceğiz. Geniş yedek parça bayi ağımız ile Türkiye’nin her noktasında yedek parça sektörünün en güçlü markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.”

Anadolu Motor Hakkında

Anadolu Grubu’nun otomotiv çatısı altında faaliyet gösteren Anadolu Motor 50 yılı aşkın tecrübesiyle Türkiye’nin en köklü ve güçlü motor üretim ve distribütörlüğü yapan firmasıdır. Türkiye’nin modern tarım teknikleriyle tanıştığı yıllarda başlayan motor üretimini, uzun süre Lombardini lisansı altında gerçekleştiren Anadolu Motor halen kendi markası “ANTOR”la üretimini devam ettiriyor. Aralarında İtalya’nın da bulunduğu 50’ye yakın ülkeye motor ihracını gerçekleştiren Anadolu Motor; motor üretiminin yanı sıra; ANTRAC marka çapa makineleri, Antor marka motorlar, motopomplar ve benzinli - dizel motorlu jeneratör gruplarının üretimini de sürdürüyor.

Anadolu Motor üretim faaliyetlerinin yanı sıra; HONDA Güç Ürünleri, HONDA MARINE dıştan takma deniz motorları, LOMBARDINI dizel motorlar, İtalyan LANDINI Traktörlerin Türkiye distribütörlüğünü de gerçekleştiriyor.

Anadolu Motor, traktör, güç ürünleri ve servis &yedek parça iş birimleriyle Türkiye’nin 81 ilinde 200 bayi ve 400 anlaşmalı servis ile müşterilerine hizmet sunuyor.

 

www.anadolumotor.com

 

 

 

 

Kaynak: artı pr
Tüm YEDEK PARÇA & ŞİRKET - ÜRÜN haberleri için tıklayınız.
Top