YAĞ - AKÜ - LASTİK - JANT

Yiğit Akü Teknolojik Yatırımları ile Atakta

Yiğit Akü Ürün Görseli

Haber Tarihi: 28.12.2017

Yiğit Akü; Ar-ge ve teknolojik yatırımları ile atakta. Küresel vizyonda üretim yapan ve yenilikçi yapısı ile dikkatleri üzerine çeken Yiğit Akü, “İleriye Götürür” ilkesini yatırımlarına da yansıtıyor. Dünyanın ilk ve tek akıllı aküsü üreticisi olarak anılıyor.

%100 Milli sermayeli ve milli akü üreticisi olarak anılan Yiğit Akü; 2017 yılındaki girişimlerine hız kesmeden devam ediyor. Türkiye’nin en büyük ilk 500 başarılı firması arasında yer alan Yiğit Akü, Ar-Ge ve teknolojik yatırımları ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

Dünyanın ilk ve tek akıllı akü üreticisi Yiğit Akü, geliştirdiği teknoloji sayesinde; inovasyonu ve katma değeri yüksek kazanımlar sağlıyor. Ar-Ge ve akredite laboratuvarları ile sektöründe öne çıkıyor. 2008 yılından bu yana geliştirdiği lityum iyon teknolojisini Distalong markası ile satışa sunuyor. Sektörde Know-how yetkinliğini kanıtlamış olan Yiğit Akü, mükemmeliyetçi üretim felsefesi, vizyonu ve gelecek hedefleri ile başarılara imza atıyor. Ar-Ge ve Teknolojik yatırım planlamaları ile gelişimi destekliyor.

Ekonomik gelişimin kaynağı olarak Ar-Ge ve Ür-Ge’ye dayalı yatırımlarını her yıl daha da artıran Yiğit Akü, 40 yılı aşan tecrübesi, 5 kıtada 90’dan fazla ülkeye ihracatı ile sektöründe lider adımlar atıyor.


Tüm YAĞ - AKÜ - LASTİK - JANT haberleri için tıklayınız.
Top